Vizualizácie

Sara Eco

Dvere s polodrážkou - otvárajúce sa do vnútra

sara eco

Dvere Sara Eco sú inovatívnym riešením pre kreatívny dizajn interiéru, s použitím tzv. "neviditeľných" dverí. Umožňuje dokončenie povrchu krídel vo farbách stien.

Sara Eco door dizajn zahŕňa:
  • Hliníkový rám, pri montáži neviditeľne vložený do dverí alebo konštrukcie sadrokartónových stien. Po úprave stierkou je viditeľný iba výrez z rámu, pripravený na maľovanie v prípade farebných stien.
  • Krídlo sa dodáva v dvoch povrchových variantoch:

- Široká doska so základným náterom je pripravená na maľovanie alebo tapetovanie (napr. vo farbe stien).
- Široká doska potiahnutá fóliou z DRE-Cell a 3D, okraje smerom k obvodu pokryté farebným filmom.

Prierez dverí Sara Eco

prierez

Prierez profilom dverí Sara Eco

profil

Rozmery dverí Sara Eco

  S A B C D
„80” 844 829 850 914 924
„90” 944 929 950 1014 1024

 

 

Kľučky a kovania

Zákazník má k vybraným dverám aj možnosť výberu kľučky. K vybraným modelom dverí ponúkame kľučky zdarma. So správnym výberom kľučky pre konkrétne dvere vám poradia aj naši pracovníci. V sortimente máme kľučky s rôznym dizajnom a variantami. Stačí si vybrať. Všetky modely nájdete v sekcii KĽUČKY.

klucky

TREND - nikel satén
MEDA - chróm leštený - výber dekoru podľa dverí DRE-Cell, 3D a CPL
DUO - nikel satén
DUO - grafit / chróm
FEBE - nikel leštený
WARNA - nikel satén
MALIBU - chróm leštený
NOVA - nerezová oceľ
FORTUNA - čierna / chróm
FORTUNA - biela / chróm
EUROPA - nikel satén
ZORBA - chróm lesklý / satén
APUS - nikiel mat
BETA
FENIKS
FOKUS
GALKA - patyna
GALKA - nikel satén
GALKA - nerezová oceľ
IBIZA - nikel satén
IBIZA - grafit / chróm
IBIZA - striebro satén
JANE
JUPITER - nerezová oceľ
LIBRA - nikel satén
METRO - celoštítková - nerezová oceľ
MINIMAL
MONDO - nikel satén
ONYX
ONYX M
PEGAZ celoštítková
PEM - chróm mat
PRIMA - nikel satén
PROXIMA
QUANTA
QUBIK
RIO - grafit / chróm
RIO - nikel satén
ROMANA - chróm / nikel leštený
STAR TEC
TOM chróm mat
TOM celoštítková
TOPAZ
UNO
ZORBA - celoštítková

Dverové komponenty

Keďže každý interiér je špecifický a dvere v interiéroch plnia rôznu úlohu, je niekedy potrebné počítať aj s úpravami dverí, rozšíreniami, ventiláciou a pod. V rámci produktov DRE ponúkame široké možnosti doplnkového sortimentu a to predovšetkým:

  • dverové rozšírenia,
  • svetlíky a nadsvetlíky,
  • krycie lišty,
  • ventilačné mriežky a ventilačné objímky,
  • prahy, kukátka, zámky pre posuvné dvere a pod..

V rámci servisu taktiež ponúkame dodávku náhradných komponentov ako sú zámky, dekorované sklá a pod.

Deco przylgowe CMYK

Zárubne

Jednoduchá zárubňa

Zárubňa je vyrobená z dosky MDF a pokrytá v celku dekoračnou fóliou DRE-Cell, Finish, fólia 3D, laminát CPL alebo prírodnou dyhou Natura. Komplet obsahuje: hlavný nosník (vodorovný prvok a dva zvyslé prvky), tesnenie, zostava pántov, príslušenstvo prvkov určených na montáž zárubne.

Zárubňa nastaviteľná

Zárubňa je vyrobená z dosky MDF a pokrytá v celku dekoračnou fóliou DRE-Cell, Finish, fólia 3D, laminát CPL alebo prírodnou dyhou Natura. Konštrukcia zárubne umožňuje jej použitie na steny o hrúbke 75 - 320 mm s nastavovaním +20 mm. Komplet obsahuje: hlavný nosník (vodorovný prvok a dva zvyslé prvky), tesnenie, zostava pántov, príslušenstvo prvkov určených na montáž zárubne.

Zárubňa nastaviteľná bezfalcová

Zárubňa je vyrobená z dosky MDF a pokrytá v celku dekoračnou fóliou DRE-Cell, Finish, laminát CPL alebo prírodnou dyhou Natura. Konštrukcia zárubne umožňuje jej použitie na steny o hrúbke 75 - 320 mm s nastavovaním +20 mm. Konštrukcia zárubne počíta s jej použitím pre krídlo dverí s hrúbkou 40 mm. Je vhodná pre použitie pri všetkých bezfalcových dverách. Komplet obsahuje: hlavný nosník (vodorovný prvok a dva zvyslé prvky), tesnenie, zostava pántov, príslušenstvo prvkov určených na montáž zárubne.

Adobe Acrobat Pro PDF mPodrobný popis zárubní a technické parametre

Veľkoobchod

V rámci veľkoobchodnej spolupráce Vám ponúkame kvalitnú podporu predaja a servis, atraktívne ceny a pravidelný rozvoz tovaru.

V prípade vášho záujmu o spoluprácu nás stačí kontaktovať e-mailom alebo vyplniť kontaktný formulár.

dre velkoobchod

Dvere DRE

Vyberte si zo širokej ponuky interiérových dverí DRE. Ponúkame kvalitné dvere ktoré budú dotvárať každý interiér. V ponuke máme dvere rámové a doskové s rôznou povrchovou úpravou. Každý zákazník si vyberia z viac ako 50 dekorov dverí ktoré ponúkame. Dvere DRE sú zárukou kvality a trvácnosti pre Váš domov.

Interiérové dvere DRE sa vyrábajú vo fólii, prírodnej dyhe, laminované alebo celosklenené podľa jednotlivých modelov. Novinkou sú lesklé dvere s laminátovým povrchom. Ku všetkým modelom je možné objednať obložkové zárubne. Možné je ich skombinovať aj s posuvným systémem na stenu.

Spoločnosť DRE ponúka aj interiérové vstupné dvere ENTER s SOLID v rôznych dekoroch a tvarových prevedeniach. Medzi vlastnosti vstupných dverí patrí samozrejme ich bezpečnosť a zodpovedajúca ohňovzdornosť.

start 0009 ILIS2 cubanit

Vizualizácie

start 0007 SILIA bulaj stalowy gabiano

Inšpirujte sa a vyberte si tie najvhodnejšie dvere do vášho interiéru na základe vizualizácií DRE. V prípade, že nie ste rozhodnutí, s výberom vhodných dverí vám poradíme aj my.

button galeria vizualizacii

Technické informácie

start 0009 ILIS2 cubanit

Aby vaše nové dvere správne fungovali, je dobré nahliadnuť aj do technickej dokumentácie. Pokiaľ by ste si neboli istí alebo máte inú neštandardnú požiadavku, obráťte sa na nás.

button technicke informacie